1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Oyun Oduna dondu

Discussion in 'Yorumlar ve Öneriler' started by AhmetTekin(MrFaradayJJ), Aug 6, 2016.

1. AhmetTekin(MrFaradayJJ)

AhmetTekin(MrFaradayJJ) River Troll

Eskiden oyunu oynamak icin ailemle bile konusmuyorken simdi oyunu oynayasim gelmiyor.Bunun sebebi ise ban yani birisi ariyor hemen kacak whatsapp mesaji geliyor yanlislikla basiyosun geri giriyom kacak ben hayatimda arkaplanda calismayan oyun gormemisken vainglory gibi bir oyunun arkaplanda calismamasi gercekten cok sacma ama gercekten Ve bunun sonucunda 10 mac 5 dakka ban yedim oyunu biraktim kardesim oynamis beklemis sureleri allah ondan razi olsun geri basladim.Arbede sistemi(o gun ardan catherine,lance vs ringo, scarf , phinn geldi) ve ustune 0 a 10 gidenmi dersin sacma sapan seyler yapan mı dersin, cok degisik adamlar var daha bugun reim geldi adama ya insan bi killdemi almazya madem feedliyon arkada dur a yetenigi at ulti at kac yav adam 0 a 19 oynadi ya yok boyle bisey.Mac esnasinda taka alip aninda kitliyor mac sonu taka 5 e 10.Ha diceksiniz ki olabilit belki denemek icin almistir adamin kademe 2 kostumu var ya utanin ya.Abi siralamali maca giriyorum karsi ormani baskina gidiyor tamam gidiyom iyi hos e olmesene kardesim hemen karsi orman yetenek kombosu atiyor buna bu pert bnde mecbur kaciyom ama yuzde 70 oluyom.Su karsi ormani baskina giden arkadaslar GITMEYIN.Bi arkadas ekledim oyunda adam kademe 4 bildigin 4 dedim oynar en azindan macta sikinti cikarmaz (CIKARDI) adamda Sawborg III var 4 e 15 gitti dedim noldu nasil oynadin bn kardesiyim oylesine oynuyom dedi evet bi ranked maciydi :'( .Ha bu arada afk olayi tabi tier 5 tim gecen sezon abi 2 adamda afk kalirmi bi siralama macinda ya(KALDI).Nyse bn devam ettim teslim olmadim karsi tum kulelerimizi yikmisti onlarinda 2 tane kalmisti bunlar kraken keserken gittim caldim arkadanda fazla hasar vurani oldurdum krakeni takip et kule yik kazan olay basit.Sunuda soyleyeyim mac bitmeden sakın bitmeyin.Benim icim yaniyor gardas ama yapcak bisi yok.
  2. Ayberk Tugay Ekin

Ayberk Tugay Ekin Meekos

Artık yeni kahramanlar çıkarmak yerine oyundaki sorunları düzeltseler... Ben tier 6 olduğum halde sıralama maçlarında takım arkadaşlarım tier 1 veya 2 oluyor. Haliyle oyunu zehir ediyorlar.
    • Agree Agree x 1
  3. Diamonok

Diamonok Grangor

Bende bırakmış durumdayım arada bir girip bir iki arbede atıp çıkıyorum hafta sonları kart etkinliği var diye 4 er galibiyet alıyorum sadece ama 4 er galibiyeti alana kadar canım çıkıyor oynamayı bilmeyen mi dersin afk kalan mı dersin trolleme ye giren mi dersin wp taka kasıp atlas almadan 12 yüklü saw a ulti atan mı dersin 3 kule öndeyken bir Ace verince teslim olma atıp kabul etmeyince itemleri satıp base de bekleyen mi dersin erken oyunda tf ye girip sürekli öleni sen gelmeyince afk kalıp maçı baltalayanı mı dersin neler var neler işin daha da kötüsü ben kaybetmemek için direniyorum adamlar kaybetmeye oynuyor dolayısı ile oyun uzadıkça uzuyor 38dk lık oyun oynayıp kaybetmek de ayrı bi çıldırtıyor insanı.

Artık arbede bile atarken ilk işim ikisini de mute lemek oluyor anlamıyorlar çünkü 8k altın birikmiş işaret atıyorum ben ölüp item alıp gelicem diyorum karşı dan bir kişi üstüne kulenin yarısını alıp ölüyorum 4 er den 8 ping birden atıyorlar üstüne kasti kaybetme veriyor şerefsizler uzun süredir harika karma göremedim standart maçta yol herosu ilk 30-40 minyonu kesmeden mümkün mertebe tf den kaçının ha eğer girdiyseniz kaçmasını da bilin ve yol herosu nu ping lemekten vaz geçin ya ben cp Vox almışım karşıda glaive phin var yolda Kestrel bana işaret atıyor dk 2 tf ye gel diye ardan Alpha var bizde de akıl var mantık var yani şimdi ama işte benim takıma gelenler de bu ikisi yok ilk tf de öldün tamam sıkıntı yok kasılmaya odaklan yok illa feedlemesi lazım ilk 5 dk da 3 4 sefa ölür karşıdaki ni kastırır üstüne tf ye gelmiyorsun diye gelir yoldaki minyona dadanır yazılacak daha çok şey var ama işte buraya yazmak çözüm değil
    • Agree Agree x 2
  4. Taha

Taha River Troll

Doğru diyorsunuz bazen bana da denk geliyor bunlar ama çoğunlukla yüksek tierlerde daha az oluyor tier yükseltmeye bakın bence...
    Edit:Her maçta böyle gelmez yükselirsiniz :)
  5. AhmetTekin(MrFaradayJJ)

Git gide oyuncu kaybedecek
    ler
  6. Mücahit

Mücahit Elder

Tier seviyesine göre güneş kazanma sistemi olduktan sonra herkes pat diye hero kitliyor.öncesinde basit eğlence maçında bile en azından kıtlemeden önce herkes alacağı hero için takım arkadaşıyla anlaşmaya çalışıyordu hemen kitlemiyordu şimdi stratejisiz haritada turistik gezi yapıyoruz.
  7. AhmetTekin(MrFaradayJJ)

8. OSMANREIZ

OSMANREIZ Meekos

Aynen ya sıralama atıyorum yeniyim oğrenmeye çalışıyorum adam afk kalıyor karşı zaten kademe bilmem ne kostüm yani sadece siz değil biz yeniler de zorlanıyoruz.
    • Like Like x 1

Share This Page