1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Kahraman seçimi

Discussion in 'Yorumlar ve Öneriler' started by EmirrErkol, May 19, 2017.

1. EmirrErkol

EmirrErkol Carnie

İyi günler,
    Kahraman seçiminde konuşma özelliğinin getirilmesini istiyorum ve benim gibi bir sürü insan da istiyordur. Neden diye soracak olursanız şöyle cevap vereyim: Takım kompozisyonu. Şu 2 kelime o kadar önemli ki size oyun kazandırıyor. Mesela taşıyıcı cp alıyor ormancı da cp alıyor ve oyuna başlamadan 1-0 yenik başlıyorsun. Bu benim başıma çok geldi ve bilerek kahraman seçiminden çok ayrıldım.Çünkü çoğu insan oyunu kabul ettikleri anda direk ne istiyorlaraa onu seçiyorlar. Sonra bir bakıyorsun takım kompozisyonuna taşıyıcı wp, ormancı wp, takım yararlılığı desen hiç yok. ee ne yapacaksın ? Kendimden örnek veriyorum. Ben çoğu MOBA oyunlarında oldupu gibi bu oyunda da destek karakteri oyunuyorum(Vainglory'de kaptan rolü). ve benim gibi oyuncular elinden geleni yapıyor ama bir şey olmuyor. Çabalıyorsun hata yapmamaya çalışıyorsun ama olmuyor. Niye ? Takım kompozisyonu kötü. Uzatmak istemiyorum çünkü bu oyuna 1-2 sene önce başladım ve çok çektim kötü oyunculardan yazsam şuraya bir kitap olur o yüzden kısacası sizden 2 isteğim var:
    1- Kahraman seçiminde takım içi sohbet,
    2- Eşleştirme sistemi.
    Okuduğunuz için ve gösterdiğiniz ilgiden dolayı da teşekkür ediyorum.
    • Like Like x 2

Share This Page